كاربران محترم فرم2آنلاين سايت در حال بروز رساني ميباشد لطفا تا تكميل بروز رساني به مشكلي برخورد كرديد حتما بنده را در جريان قرار دهيد با تشكر مديريت وبسايت admin

امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کد تقلب بازی ((جنگهای صلیبی 1)) نسخه فارسی
اپتدا وارد محل نصب شوید و روی فایلی که اسم آن Trainerکلیک کنید.
گزینه run game بزنید.
حالا بازی آغاز میشود
در بازی اگر هر کدام از حرف های موجود در کیبورد را فشار دهیداتفاقات مختلفی در بازی می افتد.
مثلا اگر حرف j را فشار دهید چند تا نیزه به شما داده می شود.
من برگشتم....بعد از یک سال....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
لينك دانلود قرار گرفت

.pdf   stronghold_1.pdf (اندازه: 192.61 KB / تعداد دفعات دریافت: 479)
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت میخواهد.

پاسخ
سلام..توپوشه های بازی من trainerنیست چی کارکنم؟لطفا پاسخ رو به ایمیلم بفرستیدmoalemi6070@yahoo.com
پاسخ
سلام

ببخشید می شه این رمز هارو به صورت یک برنامه قرار دهید که اگه روی اون برنامه کلیک کنیم وارد بازی بشه و خودکار کد های تقلب اجرا بشه من تو نسخه ی فارسی این بازی اینجوریشو دیدم ولی متاسفانه سی دی شو قم کردم
پاسخ
(يك شنبه-26-6-1391، 08:42 عصر)fifa2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

ببخشید می شه این رمز هارو به صورت یک برنامه قرار دهید که اگه روی اون برنامه کلیک کنیم وارد بازی بشه و خودکار کد های تقلب اجرا بشه من تو نسخه ی فارسی این بازی اینجوریشو دیدم ولی متاسفانه سی دی شو قم کردم
بد نگفتیا33
پاسخ
20 
منظور از min meno کجای بازیه من همه جا زدم ولی اتفاقی نیوفتاد
İmageİmage
پاسخ
سلام
یه سوال
من چند سال پیش این بازی رو انجام میدادم توی مراحل یه مرحله بود که باید با اسنیک میجنگیدیم و blessed یا خوشبختی ملت باید به 75 درصد میرسید.
خب من این مرحله رو کلا بی خیال شدم بس که تلاش کردم ردش کنم و نکردم
آخرشم الان تا اخر سه رفتم اما اون مرحله یک رو رد نکردم
یعنی از شصت تا بالا نمیرفت
میشه یه نفر بگه چطوری بود؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان